تبلیغات
دانلود خور - پرس: رونالدو می‌خواهد در رئال بماند

دانلود خور

خورنده ی دانلود

به گزارش سایت رسمی هواداران رئال مادرید در ایران، رئیس باشگاه رئال مادرید اعلام کرد که ستاره پرتغالی رئال مادرید خواهان ماندن در این باشگاه است.

فلورنتینو  پرس که به مدت 4 سال دیگر ریاست باشگاه رئال مادرید را در دست گرفته است، گفت‌و‌گویی اختصاصی با مارکا به شرح زیر انجام داد:

آیا این آخرین دوران حضور شما به عنوان رئیس باشگاه است؟

دقیقا نمی‌دانم. تا زمانی که بتوانم و اعضای باشگاه مرا بخوانند، اینجا می‌مانم.

*بیش از همه دوست داشتید چه بازیکنی را به خدمت بگیرید؟

ویرا و توتی به ذهنم رسیدند، در مورد رونالدینیو شک کردیم اما توانستیم در همان سال بکام را به خدمت بگیریم.

*آیا نیمار هم در این لیست قرار می‌گیرد؟

نیمار یکی از بزرگان است. امیدوارم در بارسلونا عالی باشد.

*زمان آن رسیده که هواداران بفهمند آیا رونالدو برای 5 سال آینده در رئال می‌ماند یا خیر.

تا جایی که بشود شفاف خواهم بود. هدف من، هدف رونالدو و هدف تمام هواداران رئال مادرید این است که او در سال‌های آینده به بازی در همین تیم ادامه دهد. وقتی این همه آدم یک چیز را بخواهند معمولا همان اتفاق می‌افتد. خود من و رئال مادرید هر دو این را می‌خواهیم. رونالدو هم می‌خواهد...

*این مسئله جدیدی است. او می‌خواهد بماند؟

بله بدون شک او هم می‌خواهد بماند.

*از زمانی که بارسا مسی را داشته، رئال هم رونالدو را داشت. این دو استانداردهای فوتبال مدرن را دارند و رئال نمی‌تواند یکی از مهره‌های اصلیش را از دست بدهد.

رئال مادرید رونالدو را فقط به این خاطر نمی‌خواهد که بارسا مسی را دارد. ما او را می‌خواهیم زیرا او بهترین بازیکن دنیا است؛ چه مسی باشد یا نباشد. هنوز دو سال از قرارداد رونالدو باقی مانده است. هرکسی ممکن است فکر کند او فردا تیم را ترک می‌کند. چیزی که ما دوست داریم این است که او بیشتر از این در تیم بماند. آینده پروژه‌ ما حول محور او می‌ چرخد. تیم‌ها همیشه به شدت به یک بازیکن بزرگ وابسته هستند. زمانی دی‌استفانو، زمان دیگری زیدان؛ اکنون روشن است که تمرکز بر روی رونالدو است. هیچ چیز بهتر از این نیست که بهترین بازیکن دنیا را در تیمت داشته باشی. معتقدیم رونالدو در تاریخ باشگاه ثبت خواهد شد، همان طور که دی‌استفانو ماندگار شد.

*و آیا او همه این‌ها را می‌داند؟

ما همیشه در حال صحبت کردن هستیم. اگر شما از من می‌پرسید که آیا ما درباره پول صحبت کرده‌ایم، پاسخ خیر است. هنوز زمان مناسب برای این کار فرا نرسیده است. برای این کار باید صبر کنیم تا او از تعطیلات برگردد.

درگیری بر سر حق تصویر مانده است؟

نه. من این چیزها را خواندم و شنیدم؛ تعجب کردم و این مسایل هیچ پایه‌ای در حقیقت ندارد. خواندم که آنها 4 میلیون برای آنچلوتی می‌خواهند. می‌توانم به شما تضمین بدهم که هیچ کس این مبلغ یا مبلغ دیگری را از من درخواست نکرده است. آیا شما با این پولی که PSGدر اختیار دارد، این حرف را باور می‌کنید؟ 4 میلیون دیگر چیزی را تغییر می‌دهد؟ حالا اگر بحث بر سر 40 یا 60 میلیون بود باز حرفی بود.

طبقه بندی: ورزش،

[ دوشنبه 20 خرداد 1392 ] [ 09:33 ق.ظ ] [ احسان ]

[ نظرات() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه